Proč CESTA BOHYNĚ a CESTA POZNÁNÍ

V roce 2013 jsme s mou kamarádkou Bohdanou Kurkovou založily ŽENSKÝ WEB na podporu, motivaci a inspiraci všech žen. Pod hlavičkou ŽENSKÉHO WEBU jsme pořádaly síťování pro ženy, na kterých jsme propojovaly ženy všech věkových kategorií, všech profesí a zájmů a prostřednictvím vystoupení inspirativních speakrů ze světa politiky či businessu je motivovaly na jejich profesní i osobní cestě.

 

Z ženského světa mě nejvíce inspirovala má duchovní učitelka, kněžka a šamanka Karaimi – Kateřina Motyčková, u které jsem s velkou odvahou a odhodláním absolvovala všechny tři Grály posvátného ženství, které mi otevřely novou cestu vnímání světa a ženské podstaty.

 

Seminář Nové kódy partnerství mě posunul až za hranice, o kterých jsem doposud neměla ani tušení, že existují. Jsem za tuto zkušenost Karaimi a Michaelu Riceovi nesmírně vděčná …


Síťování žen

Video s názvem JE ŽENA SLON A MUŽ MRAVENEC bylo natočeno režisérem Igorem Chaunem na akci síťování žen za přítomnosti speciálního hosta – Petra Václavka.

 

Odvážné a místy provokativní povídání na téma vztahu MUŽE a ŽENY v současném světě. Petr Václavek, toho času žijící v Kuvajtu, je bývalým výkonným ředitelem Leo Burnett, zakladatel Lemonade a propagátor nových trendů v marketingu.

 

Dnes pracuje na pozici digital account director pro kuvajtskou pobočku BBDO. Kromě reklamy se Petr Václavek věnuje také řadě projektů jako je Relove Summit, Nové vzdělání, Nové bohatství, či Foodleaks.

Je Žena Slon a Muž Mravenec?