Mé začátky: Emirates

Od roku 1997 jsem se věnovala poznávání světa, a to nejen v rámci své profese letušky u společnosti Emirates, kde jsem po dobu 11 let cestovala po světě, ale také soukromě  na svých cestách po Indii, Nepálu, Jihoafrické republice, Jordánsku, Egyptě, Thajsku, Anglii či Americe.

Mé multikulturní a duchovní poznání

Jsem vděčná za možnost poznat svět, a to nejen z pohledu multikulturního dělení a vnímání světa, ale především z pohledu duchovního – tedy z pohledu svého osobního růstu, který je pro mě nekonečnou cestou poznání a práce na sobě….

Meditovala jsem s mnichy v Indii a v Nepálu a cvičila pravou indickou hatha jógu v Dubai.

Kurzy, semináře a samostudium

V roce 2005 jsem měla možnost absolvovat nezapomenutelný kurz s předními světovými expertkami na image a komunikaci, který pořádal INTERNATIONAL INSTITUTE FOR IMAGE AND COMMUNICATIONS v New Yorku. Na tomto kurzu jsem se naučila sebe prezentaci, prezentační dovednosti, sílu řeči těla a sílu oblékání a celkové image, kterou komunikujeme náš vztah k sobě, ale i k ostatním lidem.

Jsem absolventkou 4-letého studia Univerzity Nové doby u pana Milana Calábka, kterého si velice vážím za jeho přínos duchovnímu rozvoji v České Republice.

Koučink

V roce 2009 jsem „vykoučovala“ své první klienty v ČR. Svou koučovací praxi jsem získala u společnosti Emirates, kde jsem prošla intenzivním školením Jak poskytovat zpětnou vazbu formou koučinku.

 

Již po dobu 8 let tak pomáhám lidem objevit svůj potenciál a dosáhnout svých vytyčených cílů.

 

Jedny z metod, které používám jsou NLP – Neuro Lingvistické Programování – viz. článek NOVÁ DOBA PRO LIDSKÝ MOZEK a metoda EFT – Emotional Freedom Technique – Technika Emoční Svobody, která pracuje s energií, která proudí našimi meridiány.

Práce s ženami

Mé prozření a uvědomění bylo tak velké a transformační, že jsem se rozhodla ho na základě svých dosavadních životních a transformačních zkušeností, kterými jsem prošla, nabídnout také Vám, kteří si přejete se posunout dál ve svém duchovním vývoji, prozkoumat nejniternější zákoutí Vaší duše a propojit Vaše tělo a ducha se svou duší.

 

Nabízím Vám hluboce transformační semináře, CESTA BOHYNĚ, který je pouze pro ženy a seminář CESTA POZNÁNÍ, který je pro muže i ženy.