Bc. Linda Kubačáková

Lektorka

Je absolventkou Ostravské Univerzity Filosofické fakulty se zaměřením na anglický jazyk. Na Univerzitě Nové Doby získala Linda znalosti a dovednosti z oblasti východních filosofií, meditačních technik, autohypnózy a hypnoterapie a dalších oborů zabývajícími se tématy myšlení, uvědomování a mystiky. V New Yorku absolvovala kurz Image&Style consultingu a Leadership výcvik v Dubaji.

 

Své dlouhodobé zkušenosti jako stevardka a následně pak Cabin Service Director společnosti Emirates zúročuje v programech zaměřených na interkulturní management – kulturní, náboženská a etnická specifika a know-how při obchodování v multikulturním prostředí a dále pak v programech luxusní zákaznické zkušenosti – pro všechny subjekty, které usilují o zvýšení kvality poskytovaných služeb svým zákazníkům. Mluví česky, anglicky, rusky, německy a italsky. Zaměřuje se především na obchod se zeměmi Perského zálivu, Indie, Číny, Korei a Ruska.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Reference

Spokojena se vším. Slečna Kubačáková vše velmi dobře vysvětlila a vedla. Líbilo se mi sestavování vize a řešení konfliktů a stížností. Kurz se mi velmi líbil. Probrali jsme důležité věci, které se hodí do praxe a které mě obohatily. Slečna Kubačáková vedla kurz velmi pěkně. Líbí se mi, že dává prostor i ostatním, aby se vyjádřili k danému tématu.

Anonymní účastník

Výborné logistické zabezpečení. Příjemná atmosféra menšího kolektivu a s přátelským, ale s profesionálním přístupem paní Kubačákové.

Anonymní účastník

Nejvíce jsem byla spokojena s výkladem vize a rozšířením znalostí o organizaci a vedení podniku. Kurz se mi velmi líbil, líbila se mi i naše lektorka Bc. Linda Kubačáková.

Jitka Doležalová – majitelka, Penzion Panský dvůr