Cesta poznání

ŽENSKO-MUŽSKÉ SETKÁNÍ V POSVÁTNÉ KRAJINĚ

Zveme vás na první žensko-mužské setkání v krajině, na kultovním hradišti Stará Kouřim východně od Prahy.
Muži i ženy budou na začátku putovat krajinou zvlášť, pak se potkají na společném šamanském obřadu, stejně jako to dělali naši keltští a slovanští předkové.

Více informací o akci:

Tato pouť ženám umožní projít jejich iniciační stezku – a mužům jejich stezku zasvěcení. Přibližně po hodině putování se společně sejdeme na kultovním místě Libušina jezírka, kde proběhne rituál poděkování a šamanského spojení ženské a mužské energie. Společně pak budeme pokračovat ke staroslovanskému obřadnímu prostoru, kde se propojíme s archetypy dávných kněžek Kazi, Tety a Libuše, uctíme zdejší geografický i sakrální střed Čech, propojený s dalšími posvátnými místy. Akci zakončíme u iniciačního skalního bloku Lechův kámen, odpradávna vyhledávaného čarodějkami a čaroději. Na této poutní cestě Vás provedeme starodávnou posvátnou krajinou, která odjakživa sloužila k propojení vnitřní a vnější krajiny. Přibližně čtyřhodinová pouť Vám umožní odložit cestou zátěže a zvyky, které již nepotřebujete a které Vám již neslouží. Zároveň Vám také umožní propojit svoji vnitřní ženu a vnitřního muže, a dostat se do svého středu. Pouť v sobě skrývá blahodárné léčebné účinky pro Vaše tělo, mysl i duši.
Akci společně povedou:
Jan Kroča – průvodce krajinou, léčivými místy a posvátnou architekturou
www,geomancy.cz, www,astropraha.cz
Linda Kubačáková – lektorka, terapeutka a průvodkyně vnitřními světy
http://time4change.cz/linda-kubacakova-2/
Sraz: náměstí v Kouřimi u kostela Sv. Štěpána
Datum: 14. 4. 2018
Čas: 14.00 – 18.00
Doporučujeme vzít s sebou: občerstvení, pevnou obuv, menší nádobu na vodu, papír a tužku, muži – šamanské bubny, ženy – jakýkoliv hudební nástroj.

Cena: 500,- Kč, studenti polovic